Aneta i Miłosz - film ślubny - Michał Wiśniewski

Aneta i Miłosz – film ślubny


Aneta i Miłosz – to kolejna z naszych Par, z którymi mieliśmy przyjemność pracować w ostatnim czasie.

Fotograf ślubny Leszno – wybierz jakość i film ślubny

Także ta para zaufała nam decydując się na połączoną usługę scalającą zdjęcia i film ślubny w jeden spójny pakiet.

Warto zaufać sprawdzonym fachowcom, którzy znają się od lat i współpracują z sobą w sposób naturalny z jak największą korzyścią dla naszych Klientów. Unikamy wchodzenia w kadr, wyczuwamy intuicyjnie swoje pozycje do uzyskania najlepszych kadrów i szukamy tych momentów, które sprawą, że pamiątka w postaci filmu i zdjęć będzie aktualna bardzo długo – podkreśla Michał Wiśniewski z WM FOTO.

2020 rok jest w całej branży eventowej czymś zupełnie nowym. Tak dla par jak i usługodawców. Przekładanie terminów, obawy związane z koronawirusem, wprowadzenie stref w całym kraju  – to wszystko sprawiło, że także nasz kalendarz wywrócił się do góry nogami.

Fotografia ślubna, film ślubny Leszno – skorzystajcie z promocji

Dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie promocji dla Klientów łączących u nas usługi fotograficzne oraz filmowe. Wybierając taki kompleksowy pakiet z całą pewnością będziecie zadowoleni, a dodatkowo także zaoszczędzicie korzystając z rabatu lub wymieniając go na piękną fotoksiążkę.

O szczegóły  i aktualne promocje pytacie mailowo pisząc do nas pod adres info@michalwisniewski.net albo telefonicznie dzwoniąc pod numer 605 624 851. Jeśli w danym momencie zdarzy się, że nie odbierzemy –  z pewnością oddzwonimy. Możecie też wysłać do nas sms z datą przewidywanego ślubu oraz swoim adresem @.

Michał Wiśniewski - wszelkie prawa zastrzeżone.  Wdrożenie: Agencja NewsNet  Up