Kamila i Tomasz - Michał Wiśniewski

Kamila i Tomasz


Kamila i Tomasz -mamy przyjemność przedstawić kolejną Młodą Parę, która zdecydowała się zaufać nam i na hasło fotograf ślubny Leszno i film ślubny Leszno – wybrała właśnie nas – WM FOTO

Fotograf ślubny Leszno – wybierz jakość i film ślubny

I znów zdecydował ważny czynnik jakim jest jedna firma: fotograf  i kamerzysta na wesele.

To coraz częściej świadomy i dobry wybór młodych par, by powierzyć sprawdzonym fachowcom tak ważną rolę jak kompleksowa usługa filmu ślubnego i fotografii. Wspominaliśmy już o tym – główną zaletą tego rozwiązania jest sprawność organizacji zlecenia i pewność, że ludzie, którzy będą je dokumentować znają się nie tylko na swoim fachu, ale też znają siebie nawzajem. Tak jest w WM FOTO. U nas macie w ofercie zarówno filmowanie wesel jak i fotografowanie ślubów i innych uroczystości.

Koronawirus a wesela w 2020 roku

Fotografia i ślubna i film w tym roku mają zupełnie inny wymiar. Z powodu pandemii Covid 19 zarówno my – filmowcy i fotografowie, jak i nasze młode pary, uczymy się niektórych rzeczy od nowa. To byłoby ciekawe wyzwanie, ale na przeszkodzie staje nieprzewidywalność. Drugi lockdown mocno uderza w całą branżę ślubną i tak naprawdę nie wiemy, jak zamknie się kalendarz 2020 roku. Czy przełożone z wiosny wesela się odbędą? Co zdecyduje rząd w sprawie wesel? To zmienia się z dnia na dzień. Mamy ogromną nadzieję, że rok 2021 przyniesie nieco więcej spokoju w tym zakresie.

Fotografia ślubna, film ślubny Leszno – skorzystajcie z promocji

Przypominamy o promocji dla Klientów łączących u nas usługi fotograficzne oraz filmowe. Wybierając taki kompleksowy pakiet z całą pewnością będziecie zadowoleni, a dodatkowo także zaoszczędzicie korzystając z rabatu lub wymieniając go na piękną fotoksiążkę.

O szczegóły i aktualne promocje pytacie mailowo pisząc do nas pod adres info@michalwisniewski.net albo telefonicznie dzwoniąc pod numer 605 624 851. Jeśli w danym momencie zdarzy się, że nie odbierzemy – z pewnością oddzwonimy. Możecie też wysłać do nas sms z datą przewidywanego ślubu oraz swoim adresem @.

Michał Wiśniewski - wszelkie prawa zastrzeżone.  Wdrożenie: Agencja NewsNet  Up