Przygotowania przedślubne - chcemy mieć te chwile na zdjęciach lub filmie, czy nie? - Michał Wiśniewski

Przygotowania przedślubne – chcemy mieć te chwile na zdjęciach lub filmie, czy nie?To zwykle duży dylemat części par. Czy na przygotowania przedślubne zaprosić fotografa albo filmowca, czy też nie? Zawsze odpowiadam moim Klientom w ten sam sposób – to wyłącznie Wasza decyzja, ale….

No właśnie. Ten element reportażu ślubnego może być – i najcześciej bywa – bardzo ciekawym czasem, pełnym świetnych kadrów i emocji. To, że w domu panuje lekki chaos, to absolutna norma. Dla fotografa i dobrego filmowca to żaden problem, by ,,pokazać” tylko to, co ważne.

Często realizując reportaż filmowy, czy fotograficzny właśnie w domach albo pokojach hotelowych w czasie przygotowań rejestrujemy unikalne, wzruszające, piękne kadry, które później zdobią albumy i filmy.

Ten czas daje też Wam komfort ,,oswojenia” się obecnością aparatów czy kamer, a WM FOTO to zawsze dużo uśmiechu i luzu, który później udzela się także młodym parom, czasem mocno spiętym przed wyjazdem na ceremonię.

Zobaczcie jak może wyglądać ta część reportażu – zdjęcia powiększają się po kliknięciuMichał Wiśniewski - wszelkie prawa zastrzeżone.  Wdrożenie: Agencja NewsNet  Up