FILM - Michał Wiśniewski

FILM

WM Foto to nie tylko fotografia ślubna. Nasza kolejna propozycja to nowocześnie realizowany film ślubny.

Filmowanie ślubów i wesel Leszno, Poznań, Wrocław – to nasza oferta

Każdy nasz film z wesela realizowany jest za pomocą profesjonalnych kamer DLSR (cyfrowych lustrzanek pełnoklatkowych)  i zawodowych systemów stabilizacji obrazu takich jak steadycam, slider, tripod (bez dodatkowych opłat jakie stosują niektóre firmy za użycie tych akcesoriów – u nas to standard wliczony w cenę). Dźwięk w filmie nagrywany jest z kilku źródeł, przy użyciu specjalistycznych urządzeń rejestrujących. Zapewniają one wysoką jakość dźwięku.

Film ślubny Leszno, Poznań, Wrocław

Nie przygotowujemy dla Klientów ,,filmowych maratonów” trwających po 3 godziny. Kreujemy nowoczesny reportaż ślubny, który trwa średnio około 20-25 minut i ogląda się go jednym tchem. Znajdują się tam wszystkie najważniejsze momenty: od przygotowań i błogosławieństwa przez ceremonię po zabawę weselną. Dodatkiem dla każdej z Par jest dynamiczny wideoklip ślubny stanowiący wspaniałą pamiątkę, którą można przechowywać i odtwarzać w każdej chwili, choćby z własnego smartfona. Możliwe są też – na specjalne zamówienie  – dłuższe realizacje filmowe do 60 minut.

Wesele z drona Leszno, Poznań, Wrocław

Ważnym elementem naszych usług jest realizacja zdjęć i ujęć filmowych za pomocą dronów. Posiadamy świadectwo kwalifikacji wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Latamy więc zgodnie z prawem, legalnie.

Poznań, fotograf wesele

Michał Wiśniewski - wszelkie prawa zastrzeżone.  Wdrożenie: Agencja NewsNet  Up