Pytania i odpowiedzi - Michał Wiśniewski

Pytania i odpowiedzi

michalwisniewskiMichał Wiśniewski. Rocznik 1976. Absolwent socjologii, miłośnik fotografii i filmu. Dziennikarz, fotoreporter.  Ponad 18 -letnie doświadczenie zdobyte jako  fotograf prasowy i dziennikarz dla tytułów ogólnopolskich i regionalnych, a także dla krajowych agencji fotograficznych.  Ale to praca fotografa i filmowca we własnej firmie okazała się właśnie ,, TYM”:  ,,W centrum mojego zainteresowania zawsze jest człowiek i jego emocje”.

 

 

 

Poniżej tzw. FAQ, czyli lista odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak pracujecie?
Naszą domeną jest reportaż. Obserwujemy i utrwalamy emocje. Sesje plenerowe są zawsze traktowane indywidualnie i skupione na relacjach Par. To Wy na sesji jesteście najważniejsi, Wasza więź, Wasze relacje.

Czy pracujecie w całej Polsce?
Tak, często odwiedzamy różne miejsca. Teren naszego działania nie ogranicza się do jednego regionu. Także z racji zamieszkania – zbiegu trzech województw: Wielkopolski, Dolnego Śląska i Lubuskiego. Ale wyprawy w inne regiony kraju nie są żadnym problem.

Tylko tematyka ślubna?
Absolutnie nie. Realizujemy bardzo szeroki zakres fotografii od firmowej – korporacyjnej przez prasową, reportażową i okolicznościową. Mamy doświadczenie w dokumentowaniu wszelkiego rodzaju imprez. Doświadczenie dziennikarskie pozwala nam na możliwość realizacji projektów kompleksowych jak wydawanie folderów, magazynów, czy gazet firmowych. Mamy w tym duże doświadczenie. Projekty realizujemy od A do Z.  Piszemy teksty, redagujemy materiał, realizujemy zdjęcia, zlecamy druk i dostarczamy Klientom gotowy produkt do ręki. Podobnie jest z materiałami filmowymi.

Fotografia, czy także film?
Główną osią naszej działalności jest od lat fotografia. Z czasem jednak coraz intensywniej interesowaliśmy się także możliwościami filmowymi cyfrowych aparatów. Dziś w swojej ofercie obok reportaży fotograficznych i sesji plenerowych mamy także filmy. Realizowane są one za pomocą cyfrowych lustrzanek i profesjonalnych systemów stabilizacji obrazu, między innymi steadycam.

Zdjęcia, czy film. Co będzie lepszą pamiątką?
Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zawsze podstawową sprawą jest jakość pracy. Za tą, na naprawdę wysokim poziomie, zdecydowanie warto zapłacić. To pamiątka na lata. Fotografia wspaniale uzupełnia się z filmem. Czy da się to sprawnie połączyć w Dniu Ślubu? Jest jeden warunek – za obiektywami, tak aparatów jak i kamer, muszą stać profesjonaliści. Ludzie, którzy wzajemnie dobrze się rozumieją. Bez słów i wskazówek. Dlatego warto wybrać naszą połączoną ofertę fotografii i filmu.

Jak rezerwować termin?
Najlepiej nie zwlekać z decyzją. Kluczowa jest kolejność zgłoszeń Par. O rezerwacji zawsze decyduje podpisana umowa i wpłacony zadatek. Rezerwacje czynione z odpowiednim wyprzedzeniem dają największą swobodę wyboru terminu.
Zapraszamy więc do współpracy i do zobaczenia na Waszym ślubie!

Michał Wiśniewski - wszelkie prawa zastrzeżone.  Wdrożenie: Agencja NewsNet  Up