Pytania i odpowiedzi - Michał Wiśniewski

Pytania i odpowiedzi

Poniżej tzw. FAQ, czyli lista odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak pracujecie?
Zarówno fotografia ślubna, jak i film ślubny to tak naprawdę czysta forma  reportażu. Wykonując zdjęcia ślubne, czy realizując film z wesela i ślubu  Obserwujemy i utrwalamy emocje. Sesje plenerowe są zawsze traktowane indywidualnie i skupione na relacjach Par. To Wy na sesji jesteście najważniejsi, Wasza więź, Wasze relacje.

Czy pracujecie w całej Polsce?
Tak, często odwiedzamy różne miejsca. Fotografowanie i filmowanie ślubów jest nierozłącznie związane z podróżami, które lubimy. Nie da się przecież pracować w jednym miejscu cały czas. Teren naszego działania nie ogranicza się do jednego regionu. Także z racji zamieszkania – zbiegu trzech województw: Wielkopolski, Dolnego Śląska i Lubuskiego. Zdjęcia i filmy ślubne najczęściej realizujemy w takich miastach jak Leszno. Poznań, Wrocław, czy Zielona Góra.  Ale wyprawy w inne regiony kraju nie są żadnym problem.

Fotografia i film ślubny to cały wasz świat?
Absolutnie nie. Realizujemy bardzo szeroki zakres fotografii i filmu. Od usług dla firm – działając w takiej branży jak fotografia biznesowa, ale też prasowa, czy okolicznościowa. Mamy doświadczenie w dokumentowaniu wszelkiego rodzaju imprez. Zdarza nam się przyjmować zlecenie na zdjęcia z chrztu, komunii, imprez rodzinnych, czy firmowych eventów. Doświadczenie dziennikarskie pozwala nam na możliwość realizacji projektów kompleksowych jak wydawanie folderów, magazynów, czy gazet firmowych. Mamy w tym duże doświadczenie. Projekty realizujemy od A do Z.  Piszemy teksty, redagujemy materiał, realizujemy zdjęcia, zlecamy druk i dostarczamy Klientom gotowy produkt do ręki. Podobnie jest z materiałami filmowymi.

Fotografia, czy także film?
Przez dłuższy czas główną osią naszej działalności była fotografia. Z czasem jednak coraz intensywniej interesowaliśmy się także możliwościami filmowymi cyfrowych aparatów. Dziś  w swojej ofercie obok reportaży fotograficznych i sesji plenerowych mamy także filmy. Realizowane są one za pomocą cyfrowych lustrzanek i profesjonalnych systemów stabilizacji obrazu. Korzystamy też z takich urządzeń jak drony.

Zdjęcia, czy film. Co będzie lepszą pamiątką?
Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zawsze podstawową sprawą jest jakość pracy. Za tą, na naprawdę wysokim poziomie, zdecydowanie warto zapłacić. To pamiątka na lata. Fotografia wspaniale uzupełnia się z filmem. Czy da się to sprawnie połączyć w Dniu Ślubu? Jest jeden warunek – za obiektywami, tak aparatów jak i kamer, muszą stać profesjonaliści. Ludzie, którzy wzajemnie dobrze się rozumieją. Bez słów i wskazówek. Dlatego warto wybrać naszą połączoną ofertę fotografii i filmu.

Jak rezerwować termin?
Najlepiej nie zwlekać z decyzją. Kluczowa jest kolejność zgłoszeń Par. O rezerwacji zawsze decyduje podpisana umowa i wpłacony zadatek. Rezerwacje czynione z odpowiednim wyprzedzeniem dają największą swobodę wyboru terminu.

Zapraszamy więc do współpracy i do zobaczenia na Waszym ślubie!

Podsumowując – korzystając z oferty WM FOTO Fotografia Ślubna  i Film zyskujecie:

  • profesjonalnych fachowców
  • pewność rezerwacji terminu
  • najwyższy poziom i zaangażowanie
  • najnowocześniejsze narzędzia gwarantujące jakość
  • terminowość realizacji
  • bardzo dobrą atmosferę współpracy docenianą przez naszych Klientów

WM FOTO Michał Wiśniewski FOTO+ FILM ŚLUBNY + DRON + SESJA W CENIE

Michał Wiśniewski - wszelkie prawa zastrzeżone.  Wdrożenie: Agencja NewsNet  Up